biz kimiz?

[ BİZ ]

Evel Yapım ile yaratıcı, enerjiyle dolu, yetenekli, tecrübeli, hızlı, sonuç odaklı yeni nesil yapım firmasıyız Onlarca değişik sektörden müşterilerimiz için yaratıcı senaryo sürecinden başlayarak, reklam filmleri, viral filmler, kurumsal filmler ,uzun metraj gibi farklı başlıkta eğlenceli, yaratıcı, sonuç odaklı filmler üretiyoruz.

[ NELER YAPARIZ? ]

Kısaca; en ince detayına kadar planlanmış, yaratıcı ve stratejik, ilk bakışta algılanacak düzeyde farklı, bütçe ve fayda dengesine odaklı marka filmleri üretiriz.

[ NASIL YAPARIZ? ]

İşe beklentilerinizi doğru anlamakla başlarız, ardından hedef kitlenin beklentilerini nasıl cevaplayacağımızı sorgular ve yaratıcı fikri buluruz. Filmin senaryo aşamasından başlayarak tüm yapım sürecini sizin için yönetiriz.

[ YETENEKLERİMİZ ]

Bize göre işin en önemli kısmı fikrin filmleştirilmesidir; yanlış ellerde, çok inandığınız fikriniz bir belgesele dönüşebilir. Marka filmlerinde yaratıcı senaryo son derece önemlidir, bu anlamda yaratıcılığımıza, teknik yeterliliğimize ve tecrübemize güveniyoruz.

[ BAŞARI FORMÜLÜMÜZ ]

Tanımlar, yaratıcı fikri bulur, şekillendirir, detayları planlar ve gerçekleştiririz. Bunlarla yetinmez, kabul ettiğimiz her projeyi aynı heyecanla sahiplenir, yüksek motivasyonla çalışırız.

[ ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ ]

Evel Yapım adece marka filmleri üretmekle kalmaz. Türkiye’nin en seçkin Sosyal Medya Ajansları, Medya Planlama ve Satın Alma Şirketleri, Reklam Ajansları, PR Ajansları ve Organizasyon şirketlerinden oluşan güçlü çözüm ortaklarıyla müşterilerine yaratıcı iletişim hizmetleri sunar.

[ projelerimizi incelemek ister misiniz? ]